ZESPÓŁ

Katarzyna Bartosz-Glinka

lek. stomatolog Katarzyna Bartosz-Glinka

Katarzyna Bartosz-Glinka

lekarz dentysta

Absolwentka Śląskiej Akademii Medycznej w Katowicach.
Właścicielka i założycielka Vadentu (prowadzi praktykę stomatologiczną nieprzerwanie od 1995 roku). Członek Polskiego Towarzystwa Stomatologii Laserowej (PTSL). Regularnie uczestniczy w krajowych i zagranicznych kursach doskonalących, zjazdach naukowych, konferencjach i szkoleniach.

Zajmuje się głównie stomatologią zachowawczą, począwszy od „zwykłych” wypełnień po rekonstrukcje zniszczonych lub złamanych zębów, stomatologią estetyczną, profilaktyką oraz laserowym wybielaniem zębów.
Zwolenniczka stomatologii minimalnie inwazyjnej i laserów.

Doktor Katarzyna Bartosz-Glinka została uhonorowana w 2015 r. Certyfikatem Jakości otrzymanym przez serwis Znany Lekarz. Jest to nagroda przyznawana tym lekarzom, którzy zdobyli największe zaufanie pacjentów oraz zostali docenieni za wiedzę, profesjonalizm i doskonały kontakt z pacjentem.
Biegle posługuje się językiem angielskim.

Joanna Karolak

lek. stomatolog Joanna Karolak

Joanna Karolak

lekarz dentysta

Absolwentka Akademii Medycznej w Poznaniu.
W codziennej praktyce stomatologicznej zajmuje się głównie laseroterapią, stomatologią dziecięcą, chirurgią stomatologiczną i protetyką. Największą radość sprawia jej praca z dziećmi.
Duży nacisk kładzie na podnoszenie swoich kwalifikacji poprzez uczestnictwo w licznych kursach i szkoleniach.
Biegle posługuje się językiem angielskim.

 

Brak zdjęcia

Brak zdjęcia

Ewa Spadło

lekarz dentysta, specjalista stomatologii zachowawczej z endodoncją

Absolwentka Pomorskiej Akademii Medycznej w Szczecinie, tytuł specjalisty uzyskała w 2010 r.
Doktor Ewa Spadło szczególną uwagę zwraca na profilaktykę oraz świadomość prozdrowotną swoich pacjentów. Obszar jej działalności to przede wszystkim nowoczesna stomatologia zachowawcza z endodoncją. W Vadencie zajmuje się głównie nowoczesnym leczeniem kanałowym.Pasjonuje się także stomatologią estetyczną w pełnym zakresie oraz protetyką. Pogłębia swoją wiedzę uczestnicząc regularnie w specjalistycznych kursach i szkoleniach.
Biegle posługuje się językiem angielskim.

 

 

 

Brak zdjęcia

Brak zdjęcia

Elena Goraj-Żaworonkow

lekarz dentysta

Absolwentka Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach oraz National Medical University w Vinnicy.
Stale pogłębia swoją wiedzę i umiejętności na licznych kursach praktycznych i konferencjach stomatologicznych. Głównym obszarem zainteresowania doktor Eleny Goraj-Żaworonkow jest stomatologia zachowawcza z endodoncją oraz stomatologia estetyczna. Zajmuje się również laseroterapią, protetyką stomatologiczną, chirurgią (w zakresie podstawowym) i pedodoncją (stomatologią dziecięcą).
Biegle posługuje się językiem rosyjskim.

Brak zdjęcia

Brak zdjęcia

Zbigniew Puszczewicz

specjalista chirurgii szczękowo-twarzowej, implantolog

Absolwent Śląskiej Akademii Medycznej. W 2010 roku rozpoczął specjalizację z Chirurgii Stomatologicznej, następnie od 2011 roku specjalizację z Chirurgii Szczękowo-Twarzowej w Katowicach. Obecnie pracuje na stanowisku asystenta w Klinice Chirurgii Czaszkowo-Szczękowo-Twarzowej Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach.

Poszerza swoje kwalifikacje biorąc udział w kursach, szkoleniach i konferencjach naukowych zarówno w kraju jak i zagranicą z zakresu chirurgii szczękowo-twarzowej, stomatologicznej, ortognatycznej, implantologii, regeneracji tkanki kostnej oraz zarządzaniu tkankami miękkimi jamy ustnej. Członkiem Polskiego Towarzystwa Chirurgii Czaszkowo-Szczękowo-Twarzowej, Chirurgii Stomatologicznej i Implantologii oraz Polskiego Towarzystwa Chirurgii Jamy Ustnej.

Brak zdjęcia

Brak zdjęcia

Dorota Mikulec

lekarz dentysta, specjalista ortodonta

Absolwentka Śląskiej Akademii Medycznej, specjalista leczenia wad zgryzu u dzieci i młodzieży. Zajmuje się leczeniem aparatami ortodontycznymi ruchomymi (wyjmowanymi). Lekarz z wieloletnim doświadczeniem, pasjonujący się pracą z dziećmi.

Brak zdjęcia

Brak zdjęcia

Barbara Domeracka

dyplomowana asystentka stomatologiczna

 

Brak zdjęcia

Brak zdjęcia

Magdalena Dusza

dyplomowana higienistka stomatologiczna, technik sterylizacji