ZESPÓŁ SPECJALISTÓW VADENT – POZNAJMY SIĘ BLIŻEJ

Zespół doświadczonych stomatologów

Pracownikami naszego gabinetu w Gliwicachlekarze stomatolodzy z wieloletnim doświadczeniem, wszechstronnie wykształceni oraz pełni pasji. Każdy specjalizuje się w innej dziedzinie z zakresu stomatologii. Są to między innymi stomatologia zachowawcza, profilaktyka, chirurgia szczękowa oraz stomatologia estetyczna. Nasza kadra zajmuje się także stomatologią dziecięcą. Mali pacjenci czują się u nas bezpiecznie, gdyż dbamy o atmosferę oraz bezbolesność zabiegów. Poznajcie bliżej nasz zespół!

Katarzyna Bartosz-Glinka

lek. stomatolog Katarzyna Bartosz-Glinka

Katarzyna Bartosz-Glinka

lekarz dentysta

Absolwentka Śląskiej Akademii Medycznej w Katowicach.
Właścicielka i założycielka Vadentu (prowadzi praktykę stomatologiczną nieprzerwanie od 1995 roku). Członek Polskiego Towarzystwa Stomatologii Laserowej (PTSL). Regularnie uczestniczy w krajowych i zagranicznych kursach doskonalących, zjazdach naukowych, konferencjach i szkoleniach.

Zajmuje się głównie stomatologią zachowawczą, począwszy od „zwykłych” wypełnień po rekonstrukcje zniszczonych lub złamanych zębów, stomatologią estetyczną, profilaktyką oraz laserowym wybielaniem zębów.
Zwolenniczka stomatologii minimalnie inwazyjnej i laserów.

Doktor Katarzyna Bartosz-Glinka została uhonorowana w 2015 r. Certyfikatem Jakości otrzymanym przez serwis Znany Lekarz. Jest to nagroda przyznawana tym lekarzom, którzy zdobyli największe zaufanie pacjentów oraz zostali docenieni za wiedzę, profesjonalizm i doskonały kontakt z pacjentem.
Biegle posługuje się językiem angielskim.

Brak zdjęcia

Brak zdjęcia

Zbigniew Puszczewicz

specjalista chirurgii szczękowo-twarzowej, implantolog

Absolwent Śląskiej Akademii Medycznej w Katowicach. Tytuł specjalisty chirurgii szczękowo-twarzowej uzyskał w 2018r. Obecnie pracuje na stanowisku asystenta w Klinice Chirurgii Czaszkowo-Szczękowo-Twarzowej Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach.

Poszerza swoje kwalifikacje biorąc udział w kursach, szkoleniach i konferencjach naukowych zarówno w kraju jak i za granicą z zakresu chirurgii szczękowo-twarzowej, stomatologicznej, ortognatycznej, implantologii, regeneracji tkanki kostnej oraz zarządzaniu tkankami miękkimi jamy ustnej. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Chirurgii Czaszkowo-Szczękowo-Twarzowej, Chirurgii Stomatologicznej i Implantologii oraz Polskiego Towarzystwa Chirurgii Jamy Ustnej.

Główny obszar działalności doktora Puszczewicza to implantologia, usuwanie zębów zatrzymanych, operacyjne usuwanie korzeni zębów oraz pozostałe zabiegi z zakresu chirurgii szczękowo-twarzowej i stomatologicznej.

Brak zdjęcia

Brak zdjęcia

Ewa Spadło

lekarz dentysta, specjalista stomatologii zachowawczej z endodoncją

Absolwentka Pomorskiej Akademii Medycznej w Szczecinie. Tytuł specjalisty stomatologii zachowawczej z endodoncją uzyskała w 2010r.

Doktor Ewa Spadło szczególną uwagę zwraca na profilaktykę oraz świadomość prozdrowotną swoich pacjentów. Główny obszar jej działalności to stomatologia zachowawcza, estetyczna,endodoncja i protetyka.
Zajmuje się przede wszystkim nowoczesnym leczeniem endodontycznym (kanałowym) z użyciem sprawdzonych technologii i specjalistycznego sprzętu. W swojej działalności wykorzystuje mikroskop i lupy, co umożliwia wykonywanie precyzyjnych zabiegów.
Pasjonuje się także stomatologią estetyczną w pełnym zakresie oraz protetyką. Pogłębia swoją wiedzę uczestnicząc regularnie w specjalistycznych kursach i szkoleniach.
Biegle posługuje się językiem angielskim.

Brak zdjęcia

Brak zdjęcia

Elena Goraj-Żaworonkow

lekarz dentysta

Absolwentka Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach oraz National Medical University w Vinnicy.

Głównym obszarem zainteresowania doktor Goraj-Żaworonkow jest stomatologia zachowawcza z endodoncją oraz stomatologia estetyczna. Zajmuje się również protetyką stomatologiczną, chirurgią (w podstawowym zakresie) oraz leczeniem dzieci. Wykonywane zabiegi często uzupełnia procedurami z użyciem lasera.

Stale pogłębia swą wiedzę i umiejętności na licznych kursach praktycznych i konferencjach stomatologicznych.
Biegle posługuje się językiem rosyjskim.

Brak zdjęcia

Brak zdjęcia

Aleksandra Boruch

lekarz dentysta, lekarz medycyny estetycznej

Absolwentka Śląskiego Uniwersytetu Medycznego oraz GWSH w Katowicach, gdzie ukończyła studia podyplomowe – medycynę estetyczną dla lekarzy.

Stomatologia to nie tylko jej zawód ale i pasja, którą dr Boruch stale rozwija uczestnicząc w kursach doskonalących, szkoleniach i konferencjach naukowych.
Szczególnie interesuje się stomatologią estetyczną, protetyką , laseroterapią, bardzo dużo radości i satysfakcji sprawia jej praca z dziećmi.

Brak zdjęcia

Brak zdjęcia

Dorota Mikulec

lekarz dentysta, specjalista ortodonta

Absolwentka Śląskiej Akademii Medycznej, specjalista leczenia wad zgryzu u dzieci i młodzieży. Zajmuje się leczeniem aparatami ortodontycznymi ruchomymi (wyjmowanymi). Lekarz z wieloletnim doświadczeniem, pasjonujący się pracą z dziećmi.