Elena Goraj – Żaworonkow

lekarz dentysta

CERTYFIKATY Elena Goraj – Żaworonkow

Brak zdjęcia

Brak zdjęcia

Magdalena Śpiewok

lekarz dentysta, specjalista protetyki stomatologicznej

Absolwentka Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach. Ukończyła studia stomatologiczne w 2016 roku. Kontynuowała edukację, uzyskując tytuł specjalisty w dziedzinie Protetyki Stomatologicznej w 2021 roku.
W latach 2017-2021 pracowała jako asystent i wykładowca akademicki na Katedrze Protetyki i w Zakładzie Materiałoznawstwa Stomatologicznego Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Bytomiu.
W gabinecie zajmuje się przygotowaniem pacjenta i jego przeprowadzeniem przez proces rehabilitacji protetycznej. Wykonuje metamorfozy uzębienia pacjentów, stosując rozległe prace protetyczne stałe (korony i mosty), a także protezy ruchome. Przeprowadza również leczenie zachowawcze i chirurgiczne przed leczeniem protetycznym. Ważny jest dla niej wysoki komfort, estetyka, jakość i bezbolesność wykonywanych zabiegów. Chętnie wskazuje pacjentom kilka alternatywnych metod leczenia, w zależności od indywidualnego przypadku. Stara się wybrać najlepsze rozwiązanie dla każdego pacjenta, który bierze udział w leczeniu i rozumie jego znaczenie. Kompleksowe i indywidualne podejście do pacjenta oraz współpraca ze specjalistami innych
dziedzin, pozwala uzyskać pozytywne efekty leczenia. Stale podnosi swoje kwalifikacje, uczestnicząc w licznych kursach i szkoleniach.
Jej hobby to: trekking górski, snowboard i czytanie kryminałów.

KLIKNIJ, ABY ZOBACZYĆ CERTYFIKATY Elena Goraj – Żaworonkow

Brak zdjęcia

Brak zdjęcia

Wiktoria Janecka

lekarz dentysta

Absolwentka Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu.
Bardzo lubi kontakt z dziećmi, leczy naszych najmłodszych pacjentów.
W swojej pracy korzysta z lup oraz mikroskopu dbając o to, by leczone zęby wyglądały jak najbardziej naturalnie.
Zajmuje się głównie stomatologią zachowawczą oraz endodoncją (leczeniem kanałowym).
Regularnie podnosi swoje kwalifikacje i umiejętności biorąc udział w konferencjach oraz kursach
praktycznych.
Biegle posługuje się językiem angielskim.

Brak zdjęcia

Brak zdjęcia

Małgorzata Danielewska

lekarz dentysta

Absolwentka Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Zabrzu.
W pracy zawodowej zajmuje się stomatologią zachowawczą, protetyką oraz stomatologią
dziecięcą.
Jej atutami w pracy z pacjentem są cierpliwość, dokładność i precyzja.
Bardzo lubi dzieci i pracę z nimi, nawiązuje bardzo dobry kontakt z najmłodszymi pacjentami.
Prywatnie lubi podróżować ale docenia również czas spędzony w domu z rodziną i przyjaciółmi.

Brak zdjęcia

Brak zdjęcia

Dorota Mikulec

lekarz dentysta, specjalista ortodonta

Absolwentka Śląskiej Akademii Medycznej, specjalista leczenia wad zgryzu u dzieci i młodzieży. Zajmuje się leczeniem aparatami ortodontycznymi ruchomymi (wyjmowanymi). Lekarz z wieloletnim doświadczeniem, pasjonujący się pracą z dziećmi.

Brak zdjęcia

Brak zdjęcia

Zbigniew Puszczewicz

specjalista chirurgii szczękowo-twarzowej, implantolog

Absolwent Śląskiej Akademii Medycznej w Katowicach. Tytuł specjalisty chirurgii szczękowo-twarzowej uzyskał w 2018r. Obecnie pracuje na stanowisku asystenta w Klinice Chirurgii Czaszkowo-Szczękowo-Twarzowej Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach.
Poszerza swoje kwalifikacje biorąc udział w kursach, szkoleniach i konferencjach naukowych zarówno w kraju jak i za granicą z zakresu chirurgii szczękowo-twarzowej, stomatologicznej, ortognatycznej, implantologii, regeneracji tkanki kostnej oraz zarządzaniu tkankami miękkimi jamy ustnej. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Chirurgii Czaszkowo-Szczękowo-Twarzowej, Chirurgii Stomatologicznej i Implantologii oraz Polskiego Towarzystwa Chirurgii Jamy Ustnej.
Główny obszar działalności doktora Puszczewicza to implantologia, usuwanie zębów zatrzymanych, operacyjne usuwanie korzeni zębów oraz pozostałe zabiegi z zakresu chirurgii szczękowo-twarzowej i stomatologicznej.